Forum Zarządzanie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego Strona Główna Zarządzanie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego
Forum ma za zadanie integrować studentów kierunku ZARZĄDZANIE

RejestracjaRejestracja
POMOCPOMOC FAQFAQ SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Pupilek of Bany

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Zarządzanie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego Strona Główna -> GALERIA ZDJĘĆ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bany
Gruba ryba

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 19:34    Temat postu: ;) Odpowiedz z cytatem

A ja mam moja Kochana Albunie:) jest kundelkiem, i jest uratowana od schroniska;) Ma dopiero 2,5 roku ale uczy sie bardzo szybko i zna duzo sztuczek;P
Jedna znich jest otwierani drzwi, kiedy ktos przychodzi do nas, mowi sie do niej idz otworz a ona biegnie i skaczac na łapami na drzwi otwiera je:) w mieszkaniu jest tak samo tylko jeszcze nie nauczyla sie ich zamykac;P ale to chyba tylko kwestia czasu Very Happy

Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Paź 29, 2009 19:34    Temat postu:

Powrót do góry
administrator
Zainteresowany/a forum

PostWysłany: Czw Lis 05, 2009 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam chęć na nabycie psa, ale to już nie jest kwestia kilku minut dziennie i sądzę, że to spory wydatek, jak i poświęcenie - prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bany
Gruba ryba

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz racje;) pies to nie jest kwestia kilka minut dziennie, trzeba mu poswiecac duzo uwagi i zainteresowania wtedy pies jets oddany tobie:) kwiestia jest jeszcze ulozenie psa, czyli wychowanie ;]
co nie zmienia faktu ze sa najlepszymi przyjacielami ludzi Smile

Ja moja suke zabieam zawsze tam gdzie sie da;) np: jedziemy do lasu na ognisko- zabiera ja, na grila do znajomych-idzie z nami Smile na rajd- tak samo Smile

Czesto umawiam sie z kolezanka i jej psiakiem na dluzsze spacery, typu maly rajd z Ck do cedzyny przez pola;) Pasiaki maja okazje sie wyszalec i wybiegac;)

A kwestia pemiadzy i wydatkow zwiazanych z posiadaniem pasiaka nie jest chyba az taka duza;] Podatek to jest ok 30 pln na rok, szczepenia, przeciw wsciekliznie, parwowirozie,nosowce, itd to tez zalezy ( w pozniejszym okresie) od masy psa, bo im pies jest wiekszy to wieksza dawke musi dostac, odrobaczanie, to koszt ok 20 pln na 6 miechow:)

Ja nie baralam pod uwage jeszcze jednej rzeczy ze moja spina lubi biegac i nie uwaznie staje na rozne rzeczy tak jakto pies;)

Miala juz jedna operacje bo stanela na szkana buteleke ktora ktos wyzucil i dosyc mocno rozciela soebie lapke tak ze musiala miec operacje ;/

i tutaj pojawiaja sie dosyc duze koszty ok 250 pln + antybiotyki i opatrunki Smile

Ale miejmy nadzieje ze nie u kazdego psiaka tak jest :Very Happy

Smile
Powrót do góry
geldmarket
Totalnie początkujący

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zwierze to odpowiedzialnośc jak nie mamy czasu na opieke i zainteresowanie pupilem lepiej odpuscic sobie jak widzę ze ktos bierze pas a potem ten pies jest tylko popychany z kąta w kat to mi sie scyzoryk otwiera . Niewazne co posiadamy ale każde zwierze powinno miec choc trochę dziennie poświęcanej uwagi i zainteresowania oprócz napełnienia miski wyjątkiem są chyba tylko rybki i zwierzęta typu jaszczurki w terarium
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zuzzanna
Zainteresowany/a forum

PostWysłany: Sob Maj 19, 2018 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam dwa kundelki, mamę z córką, są po prostu wspaniałe. Kiedy jedna jest na dworze i chce wejść do domu, druga przychodzi i się prosi, całując nas po rękach. To tak jakby mówiła: "Wpuście mamę do domu" Wink . Cudowne jest to , jak bardzo się kochają. Obie uwielbiają wyczesywanie takimi szczotkami https://www.maxandmrau.pl/pol_m_pies_pielegnacja-psow-i-higiena-psow_szczotki-i-grzebienie-dla-psa-165.html , mimo, że nie mają długiej sierści. Godzinami czasem tak z nimi siedzę Wink . A czy Twoje lubią szczotkowanie?
Powrót do góry
elewita
Wdraża się

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, ale nie będę mógł pomóc... Kompletnie się na tym nie znam...
Marianna22
Wdraża się

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem znajomi z całą pewnością będą w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc. Wystarczy popytać Smile
lukker
Zainteresowany/a forum

PostWysłany: Pią Paź 18, 2019 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie jakieś sprawdzone sklepy gdzie można zamówić legowiska dla psów? Tylko takie dobrej jakosci wiec nie cena jest dla mnie najwazniejsza tylko zeby te legowisko bylo bardzo dobrze wykonane. Mam nadzieje, ze jakos mi podpowiecie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
konradnag
Totalnie początkujący

PostWysłany: Pon Lis 04, 2019 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka
Powrót do góry
majatuch
Totalnie początkujący

PostWysłany: Nie Gru 22, 2019 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hejka
Powrót do góry
antekrem
Totalnie początkujący

PostWysłany: Sob Lut 08, 2020 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Embarassed
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lut 08, 2020 17:31    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Zarządzanie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego Strona Główna -> GALERIA ZDJĘĆ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1