Forum Zarządzanie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego Strona Główna Zarządzanie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego
Forum ma za zadanie integrować studentów kierunku ZARZĄDZANIE

RejestracjaRejestracja
POMOCPOMOC FAQFAQ SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Ogrzewanie w warsztatach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Zarządzanie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego Strona Główna -> Reklama dla każdego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzzanna
Zainteresowany/a forum

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 22:25    Temat postu: Ogrzewanie w warsztatach Odpowiedz z cytatem

Hej. Nie wiem czy już wspominałam, ale mój mąż to mechanik z krwi i kości. Dosłownie, często śmiejemy się ze znajomymi, że zamiast osocza płynie w nim olej silnikowy. ;D Całymi dniami i godzinami mógłby siedzieć w warsztacie i naprawiać auta, a ja mam z tego pieniążki, hehe. Postanowiłam kupić mu w tym roku grzejnik elektryczny na zimę, by mógł pracować w cieple, kiedy przyjdzie potrzeba. Co powiecie na te https://sarmata.pl/grzejniki-elektryczne grzejniki? Warto ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lip 24, 2018 22:25    Temat postu:

Powrót do góry
Niuniaaa
Student

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy nie lepiej postawić na tradycyjne ogrzewanie i kupić tego typu grzejniki https://sklepenergii.pl/grzejniki-plytowe-c-1632.html ? Bo wiesz na pewno komfortowe jest używanie grzejników elektrycznych, ale jak będzie tego koszt? Najlepiej sobie wszystko dobrze przekalkulować.
Powrót do góry
Kordik
Totalnie początkujący

PostWysłany: Czw Lut 27, 2020 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Ja ostatnio zamówiłem grzejniki marki instal projekt model afro new i jestem bardzo zadowolony z jakości wykonania i ciepła jakie oddaje.
Różnia jest ogromna, więc jak czujecie, ze Wasz grzejnik nie oddaje tyle ciepłą ile powinien, to warto go zmienić.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lut 27, 2020 12:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Zarządzanie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego Strona Główna -> Reklama dla każdego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1