Forum Zarządzanie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego Strona Główna Zarządzanie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego
Forum ma za zadanie integrować studentów kierunku ZARZĄDZANIE

RejestracjaRejestracja
POMOCPOMOC FAQFAQ SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
Coraz częstsze gwałty w Kielcach na młodych studentkach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Zarządzanie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego Strona Główna -> Ogłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hanso
Student

PostWysłany: Czw Gru 20, 2012 11:09    Temat postu: Coraz częstsze gwałty w Kielcach na młodych studentkach Odpowiedz z cytatem

Jak ostatnio wyczytałem w Kieleckiej gazecie, coraz częściej dochodzi do gwałtów na młodych studentkach. Najczęściej zdarza się to jak wracają one z uczelni bądź imprezy.
Jak bronić się przed taką próba gwałtu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Gru 20, 2012 11:09    Temat postu:

Powrót do góry
Cornel
Zainteresowany/a forum

PostWysłany: Czw Gru 20, 2012 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No przecież nie tak dawno była ta głośna akcja że jakąś dziewczynę porwali pod tunelem, niby miała uciec, że z jakimś starszym chłopakiem się bujała, a później znaleźli ją nad zalewem na piaskach.
Akcja jest tego typu, że dziewczyny są bardziej bezbronne. Żadne karate czy coś takiego nie pomaga. Najlepiej jakiś paralizator, szybki odwrót, cyk, kopior w jaja i niech się nauczy, że z kobietami warto postępować delikatnie.

Gdybym dorwał takiego gwałciciela, to nie ręczę za siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanso
Student

PostWysłany: Pią Gru 21, 2012 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że w takich przypadkach lepiej unikać bezpośredniego kontaktu bo to niebezpieczne. Kopniak w jaja skuteczny ale czasami ciężko wykonać.
Co myślicie o gazie pieprzowym?

U nas na wydziale ost było spotkanie z policją. Zalecali kupno takiego gazu pieprzowego do samoobrony, Tutaj taka strona http://www.antybandyta.pl/gazy-obronne-c-3.html
bo to najskuteczniejszy sposób na obronę i ucieczkę.

Ważne aby ten gaz miał atest, żeby nie mieć później kłopotów. Na tej stronce wszystkie narzędzia maja atesty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bartłomiej Dulęba
Wdraża się

PostWysłany: Czw Gru 27, 2012 09:57    Temat postu: Gaz pieprzowy sklep Odpowiedz z cytatem

hanso napisał:
Ja myślę, że w takich przypadkach lepiej unikać bezpośredniego kontaktu bo to niebezpieczne. Kopniak w jaja skuteczny ale czasami ciężko wykonać.
Co myślicie o gazie pieprzowym?

U nas na wydziale ost było spotkanie z policją. Zalecali kupno takiego gazu pieprzowego do samoobrony, Tutaj taka strona http://www.antybandyta.pl/gazy-obronne-c-3.html
bo to najskuteczniejszy sposób na obronę i ucieczkę.

Ważne aby ten gaz miał atest, żeby nie mieć później kłopotów. Na tej stronce wszystkie narzędzia maja atesty Smile

Ty korzystałeś z tej stronki? Widzę, że ceny mają dosyć niskie a też potrzebuje takiego gazu bo obecny sie skończył. Wszystko ok tam z zamówieniami zawsze?
Powrót do góry
hanso
Student

PostWysłany: Czw Gru 27, 2012 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem CI tak, zamawiałem tam ze 3 razy gaz i nie tylko.
Zawsze szybko wysłane i zgodne z opisem. Przeglądałem opinie o nich to raczej tez same pozytywy więc można kupować bez obaw Smile
Bartłomiej Dulęba
Wdraża się

PostWysłany: Pią Gru 28, 2012 11:57    Temat postu: Gaz pieprzowy Odpowiedz z cytatem

Ok to dzięki za informacje Smile Dzisiaj już zamówiłem gaz i kilka innych akcesoriów. Zobaczymy kiedy dojdą i czy wszystko zgodne z opisem.
Powrót do góry
Bartłomiej Dulęba
Wdraża się

PostWysłany: Pon Gru 31, 2012 09:35    Temat postu: Gaz pieprzowy Odpowiedz z cytatem

No i dzisiaj doszło cała zamówienie.
W Paczce wszystko zgodne z opisem, wszystko posiada tez atesty.

Kobiety, jeśli jeszcze nie macie takiego gazu pieprzowego do samoobrony to kupcie go czym prędzej żebyście miał się jak bronić w takich niebezpiecznych sytuacjach.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Gru 31, 2012 09:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Zarządzanie na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego Strona Główna -> Ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1